Happy golf
PRADINIS
APIE MINI GOLFĄ
PRODUKCIJA
KONTAKTAI
Minigolfo takelių nuoma
 Apie minigolfą

APIE MINI GOLFĄ

Kam reikalinga mini golfo aikštelė?

Mini golfo aikštelė skirta verslui, kuris savo veiklą vykdo gamtoje ir siekia savo klientams pasiūlyti įvairių papildomų paslaugų, pramogų, pavyzdžiui, kaimo turizmo sodybos, kavinės, įsikūrusios gamtoje ir turinčios žemės. Mini golfo aikšteles taip pat gali įsirengti viešbučiai, moteliai, kempingai ir pan. Aikšteles galima įrengti ir prie prekybos, pramogų centrų, kur renkasi žmonės, norintys gerai praleisti laiką. Mini golfas – tai puiki galimybė verslui padidinti savo pajamas ir pasiūlyti klientams papildomą paslaugą – pramogą. Turint papildomus kelis arus žemės galima įrengti mini golfo aikštelę, sudarytą iš 9, 12, 18 arba daugiau takelių – duobučių. Turint nedaug žemės galima pastatyti 2 ar daugiau mini golfo takelius – duobutes lauke arba patalpose. Mini golfą taip pat gali įsirengti privatūs asmenys.

Kas gali žaisti mini golfą?

Šį žaidimą gali žaisti bet kokio amžiaus asmenys, tiek vaikai, tiek seneliai, nepriklausomai nuo lyties ir fizinio pasirengimo. Tai smagus tikslumo, susikaupimo ir įgūdžių reikalaujantis žaidimas. Mini golfo aikštyne vienu metu gali žaisti kelios komandos, tai priklauso nuo turimos įrangos kiekio ir takelių – duobučių išdėstymo schemos bei kiekio.

Kokia mini golfo nauda verslui?

Mini golfas gali padidinti jūsų verslo pajamas.
Mini golfas – puiki nauja pramoga Lietuvoje ir Jūsų versle, taigi galėsite lengviau pritraukti klientus, norinčius aktyviai praleisti laiką gamtoje ir išbandyti naują pramogą.

Minigolfas - Happy Golf - Apie
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Cynthia Tested!

Minigolfas

Žaidimas

Minigolf

Game
Lankytojai.lt - Reklama internete, marketingas, rinkodara